O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ NA WARSZTATACH?

DZIEŃ I (sobota)

Żyjemy w cudownych, ale i trudnych czasach. Wielu z nas doświadcza uczucia zagubienia, ciągłego braku czasu, gonitwy za szczęściem, którego nie potrafimy pochwycić. Niejednokrotnie doświadczamy uczucia samotności i wyobcowania. Wielu z nas nosi bagaż doświadczeń i ograniczeń, które nie pozwalają nam żyć tak jak chcemy. Właśnie dlatego przygotowałam mój  autorski warsztat, aby pomóc Tobie iść dalej przez życie szczęśliwym, spokojnym, radosnym i żyć w obfitości w pełnym znaczeniu tego słowa. Podczas naszego spotkania będziemy poruszać bardzo wiele tematów, a jego ostateczny kształt także zależy od Ciebie i Twoich potrzeb.

Zagadnienia podstawowe, które znajdą się na naszym spotkaniu to:

Bezwarunkowa Miłość do siebie

Czym jest miłość? Co to jest miłość bezwarunkowa? Jest to pierwszy i absolutnie niezbędny warunek do rozwoju i tworzenia własnego życia. Miłość do siebie  jest przez wielu niewłaściwie rozumiana i kojarzona z egoizmem, który jest piętnowany i postrzegany jako coś negatywnego. A zdrowy egoizm jest obowiązkowym elementem Miłości do siebie. Bez Miłości do siebie już nie ma możliwości  godnie żyć w nowym świecie.

Odpowiem na pytanie:

Co przeszkadza pokochać siebie i jak to zmienić.

Jak ja osiągnęłam stan tak ogromnej Miłości do siebie.

Spróbujemy zdefiniować czym jest „miłość”, a czym nie jest.

Podczas warsztatów

 • Zrozumiesz dlaczego miłość do siebie jest tak ważna i fundamentalna.
 • Nauczysz się jak pokochać siebie, albo jak kochać jeszcze bardziej.
 • To jest największa tajemnica rozwoju i największy dar, który można osiągnąć
 • Miłość własna pozwoli Tobie piękniej i mocniej kochać innych.
 • Miłość do siebie pozwoli rozwinąć Ci skrzydła, skrzydła Twojego życia.

Lęki, poczucie winy, obwinianie się.

Dlaczego mamy skłonności do obwiniania się?

Podczas warsztatów

 • Zrozumiesz czym są nasze lęki i w jaki sposób się od nich uwolnić na SAWSZE.
 • Co powoduje strach i poczucie winy w człowieku oraz ich wpływ na jego życie?
 • Będziesz miał możliwość dokonać prawdziwej analizy siebie i zrozumieć w jakim stopniu jesteś ograniczony przez strach i poczucie winy.
 • Uzyskasz konkretne i możliwe do zastosowania w życiu techniki, jak uwolnić się od brzemienia winy i lęków.
 •  Dzięki temu możesz oczekiwać znaczącej poprawy Twojego zdrowia, życia oraz relacji z innymi.

Wybaczanie

Czym jest krzywda i jakie jest jej znacznie.

Jakie konsekwencje niesie za sobą brak wybaczenia?

Podczas warsztatów

 • Nabędziesz umiejętność prawdziwego wybaczenia sobie i innym.
 • Nauczysz się identyfikować to co postrzegasz jako krzywda (doświadczona lub wyrządzona).
 • Przekażę Tobie wiedzę i skuteczne praktykę w jaki sposób wybaczyć sobie i innym.
 • Doświadczysz cudownego uczucia jakim jest poczucie wolności po przebaczeniu.
 • Pomoże to Tobie zostawić ten ciężar za sobą na zawsze.

Jestem pewna, że uczestnictwo w moich warsztatach otworzy przed Tobą nowy rozdział Twojego życia, które możesz układać według swojego scenariusza, jasną przyszłość, uwolnienie od ograniczeń i bezpieczeństwo.

Pamiętaj, że nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Wykonaj go już teraz i stań się PEŁNOPRAWNYM GOSPODARZEM SWOJEGO ŻYCIA.

Każdy kolejny krok będzie łatwiejszy.

Dzień II (Niedziela)


Przyjacielu!

Masz za sobą swój pierwszy i najważniejszy krok – rozpocząłeś budowanie swojego ŚWIADOMEGO życia. Wiesz już jak ważna i fundamentalna jest bezwarunkowa Miłość do samego siebie. Pracujesz nad tym aby pełniej i piękniej kochać siebie coraz bardziej każdego dnia. Zrozumiałeś jak ważne jest wybaczenie sobie i innym i jaki ciężar porzuciłeś.

Wiesz już jak wybaczać prawdziwie i nawet jeżeli ciągle jesteś w trakcie porządkowania swojej przeszłości, to masz już pierwsze  efekty swojej pracy za sobą i wiesz jakie to cudowne uczucie odpuścić sobie i innym.

Być może zdołałeś już zrozumieć swoje lęki, a jeżeli jeszcze nie, to jesteś spokojny, ponieważ już wiesz jak ję zindyfikować i odpuścić.

Z zewnątrz może tego nie było widać, ale w środku przekopywałeś góry i topiłeś lodowce. To piękne doświadczenia pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Nadszedł czas na kolejny krok milowy.
To jest drugi dzień moich warsztatów, podczas którego będziemy kontynuować naszą piękna drogę.

Przekonania i stereotypy

Porzucenie przekonań, stereotypów i ograniczeń narzuconych przez rodziców, szkołę, religię, otoczenie. Jest to wyjątkowo powszechny i jednocześnie bardzo trudny temat w naszym społeczeństwie.

 • Opowiem dlaczego tak się dzieje.
 • Porozmawiamy o konsekwencjach wpływu przekonań na nasze życie.
 • Zastanowimy się jak byśmy mogli żyć, gdyby nie blokowały Ciebie przekonania i stereotypy.
 • Zrozumiesz dlaczego przekonania i stereotypy mają tak silny wpływ na człowieka, a także skąd się biorą i jaka jest mechanika ich działania.
 • Nauczysz się w jaki sposób odciąć się od wpływu stereotypów i uprzedzeń oraz jak wspaniałe jest uczucie wolności i szczęścia co za sobą niesie.
 • W końcu zdobędziesz umiejętność kreować  swoje życie według własnego scenariusza, żyć tak jak Ty chcesz i pragniesz, a nie tak jak oczekują inni.

Kontrola myśli umiejętność kontrolowania myśli – jest ważną częścią codziennego życia.

Można ją nazwać wręcz niezbędnym elementem higienicznym dla naszego umysłu. Otrzymasz proste i bardzo skuteczne techniki kontrolowania dokuczliwych myśli. Wszystkie techniki, praktyki które otrzymasz przez dwa dni są  BARDZO PROSTE  I BARDZO SKUTECZNE. WSZYSTKO UNIWERSALNE JEST GENIALNIE PROSTE!  ONE ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE.

Przebudzenie swojej mocy dla tworzenia własnego życia.

 • Otrzymasz sprawdzone techniki, które pomogą Ci kreować swoje życie.
 • Dostaniesz praktyki, które pomogą utrzymywać w zdrowiu Twoje ciało fizyczne i emocjonalne.
 • Dowiesz się jak można zatrzymać  proces starzenia przez zmianę świadomości.
 • Wyrównywanie żeńskiej i męskiej energii w praktyce.
 • Jak zamykać karmiczne połączenia.
 • Jak wyzerować karmę.
 • Jak kontrolować seksualną energie.
 • Uwolnienie od ubóstwa przez Kroniki Akaszy.
 •  Dusza, Duch i Wyższe JA.
 • I jeszcze dużo różnych niespodzianek – tematów są na każdych warsztatach.

 

 POZIOMY III – IV

    

Przyjacielu, podzieliłam się z Tobą praktykami, które pomogły Ci zostawić za sobą programy ograniczeń i stereotypów, uwolnić się od lęków i poczucia winy, wybaczyć sobie i innym – czyli nauczyć się żyć świadomie. Wierzę w to, że zmieniłeś swoje życie, przez zmianę swojej świadomości.

Teraz przyszedł czas zrobić kolejny krok, i nauczyć się pomagać sobie nie tylko psychicznie i fizycznie , a również energetycznie. Doskonale wiesz o tym, że przede wszystkim jesteś energią, a później ciałem i że energię życiową pobierasz przez czakry. Dlatego tak bardzo ważne jest, żeby Twój układ czakralny był aktywny i prawidłowo funkcjonował. Jak już wiesz, wszystkie praktyki, które dotychczas otrzymałeś, były proste w zastosowaniu. Na tym spotkaniu, również otrzymasz łatwe, proste i skuteczne techniki oraz praktyki. Razem uaktywnimy system czakralny (TO JEST SIŁA), a później sam będziesz utrzymywać swoje ciało fizyczne w doskonałej formie i mieć mnóstwo energii i wigoru do działania. I to jest główny temat naszego kolejnego spotkania.

Poznasz technikę, dzięki której nauczysz się łatwo znajdować programy, które przeszkadzają żyć Ci w obfitości, i NAJWAŻNIEJSZE nauczysz się je usuwać.

Również poznasz technikę, dzięki której będziesz mógł w łatwy sposób nawiązać kontakt z osobami, które w danym momencie są Tobie potrzebne, ale nie ma ich fizycznie przy Tobie. Dzięki tej praktyce szybko będziesz rozwiązywać problematyczne sytuacje i nieporozumienia.

Dowiesz się o pięciu językach Miłości, które ma w sobie każdy człowiek i o sposobie jak posługiwać się nimi w związkach.

Dowiesz się jak pracować nad sobą, żeby odkryć dar jasnowidzenia i jak można ( nawet trzeba) nawiązać kontakt ze swoim Wyższym Ja.

Otrzymasz także proste ćwiczenia pozwalające szybko wchodzić w stan Alfa i informacje jak z niego korzystać.Już pod czas warsztatów, kiedy będziemy razem robić praktyki, doświadczysz jak skutecznie i szybko działają. I dużo różnej informacji i wiedzy, która ułatwi Cię życie.To będą dwa dni intensywnej pracy.

Jak już wiesz – będzie ciekawie!

Zapraszam Irina